7404

Her sektörde olduğu gibi beyaz eşya sektöründe de bazı standartları yerine getirdikleri zaman devleşen markalar vardır. Günümüzde yaygın bir şekilde kullanılan beyaz eşyalar sizlerin hayatında farklı yerleri olan ürünler haline gelmişlerdir. Bunda ki sebep ise ürünlerin son teknolojinin doğrultusunda hazırlanarak kullanıcıların ilgisine sunuluyor olmasıdır. Bu da insanlarda büyük bir merak uyandırdığı için beyaz eşyaların kullanım alanları da hızla artmaktadır.

Electrolux Servis Merkezi

Günümüzde ise beyaz eşya şirketlerinin yaşadığı sorunlar genelde ürün ile değil de ürünün alınması sonrasında yaşanan teknik sorunların onarılmasında sorun yaşanmaktadır. Firmaların yetkili servisleri bu konuda sizlerin sorunlarını çözme de alakadar olacak kişilerdir. Ama onların sunduğu başarısız hizmetler sonucunda sizin bu ürünlere kaşı olan ilginizde azalmaktadır. Electrolux markalı ürünler yetkili servisler ile değil de bizim özel servis hizmetimiz ile bu sorunu aşmaktadır.

Electrolux Servis Ümraniye

Electrolux Servis ile sizlerin yaşadığı teknik sorunlar çok kısa sürede çözülecektir. Çünkü bizim ekibimiz sizin bu konuda neler yaşadığınızı çok iyi bilmektedir. Bu da sizlere sunacağımız hizmette bize en önemli yolları gösteren faktördür. Özel servisimizin numarası 444 1 494’dür. Bu numaradan sizlere de Electrolux özel servisimize ulaşabilirsiniz. Özel servisimiz sizleri memnun etmek i.in diğer servislerden farklı bir yolda izlemektedir. Bu yol sizin ürünlerinizde kullandığımız yedek parçalarda sizlere garanti vermemizdir. Bunu diğer servislerde göremezsiniz. Özel servisimizin farkı da işte buradadır.

Site : http://www.electroluxservis.co/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>