İzmir’de hırsızın evinde kamyonet dolusu çalıntı malzeme bulunduÖdemiş ilçesinde çok sayıda vatandaşın hırsızlık şikayetleri üzerine olayları gerçekleştirdiği tespit edilen hırsızlık şüphelisi yakalanırken, evinde birçok çalıntı malzeme ele geçirildi.


İzmir'de hırsızın evinde kamyonet dolusu çalıntı malzeme bulundu

Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Grup Amirliği ve Narko Grup Amirliği ekipleri, çok sayıda vatandaşın, evlerine hırsız girmesi sebebiyle şikayetçi olmaları üzerine çalışma başlattı.

BİRÇOK ÇALINTI MALZEME ELE GEÇİRİLDİ

Vatandaşların ifadeleri ve güvenlik kameralarını inceleyen ekipler, hırsızlık olayını gerçekleştiren kişinin Ali B. olduğunu belirledi. Şüpheliyi teknik ve fiziki takibe alan ekiplerin, Ali B.’nin adresine düzenlediği operasyonda, elektronik eşyalar başta olmak üzere birçoğu çalıntı olduğu değerlendirilen malzeme ele geçirildi.

İzmir’de hırsızın evinde kamyonet dolusu çalıntı malzeme bulundu – Video

EVİNDEN ADETA CEPHANELİK ÇIKTI

Ayrıca yine polis ekipleri tarafından şüphelinin evinde yapılan aramalarda 5 tabanca, 3 tüfek, silah ve tüfeklere ait fişekler ile çok sayıda kesici ve delici alet ele geçirildi.

İzmir de hırsızın evinde kamyonet dolusu çalıntı malzeme bulundu #1

ÇALINTI MALZEMELER KAMYONETE DOLDURULDU

Öte yandan polis ekipleri tarafından şüphelinin evinde ele geçirilen çalıntı malzemeler, bir kamyonetin kasasını doldurdu. Evinde çalıntı malzemeler ve silahlar ile yakalanan Ali B., gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Şüphelinin emniyetteki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

İzmir de hırsızın evinde kamyonet dolusu çalıntı malzeme bulundu #2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir