Galaxy Note 10.1

Galaxy modellerinin yeni ürünü, 10.1 inch ekran büyüklüğü ile S Penteknolojisinin beraber olduğu Galaxy Note 10.1.  Galaxy Note 10.1  1.4 GHz’lik 4 çekirdekli işlemcisi ve 2 GB’lık RAM kapasitesi sayesinde güçlü yapıya sahip bir cihaz olduğunu gösteriyor. Galaxy de 3 ayrı bağlantılar bulunuyor; birtek Wi-Fi özelliği olan cihaz, lansman’ının yapılmasıyla satın alınabilecek Wi-Fi ve 3G HSPA-Plus bağlantılı cihaz bu yıl kullanım haline sokulabilecek. Galaxy Note 10.1, Çoklu ekran özelliğiyle doğal çoklu işlev’i yanında getirecek olan Galaxy Note 10.1 sahipleri rahatça iki ayrı uygulamayı aynı anda kullanabilecek. Kullanımı basit bir çoklu işlev zevkini çıkarabilecekler.

Galaxy Note sahipleri web siteleri veya videoları görüntülerken, aynı zamanda ekran alanını ayırarak S Pen ile düşüncelerini yazıyor yada çizim yapabiliyor. İstediği resimleri kopyalayıp, kesebiliyor ve bu resimleri diğer ekrana yapıştırarak üst tarafına kişisel yazılar yazabiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>