Sevilay Yılman’dan şehit abisine küfreden Lütfü Türkkan’a destekŞehit abisine küfreden Lütfü Türkkan’a canlı yayında güzellemelerde bulunan gazeteci Sevilay Yılman, bu olayın bu kadar haber olmasına tepki gösterdi.

İyi Parti Milletvekili Lütfü Türkkan’ın şehit abisine ettiği küfür, kamuoyunun gündemine oturdu.

HDP ile yakın ilşkiler kuran İyi Parti’ye tepkisini göstermek için sitemde bulunan şehit abisine “Senin bacını s..rim.” diyerek küfreden Türkkan, grup başkanvekilliği görevinden istifa ederken, bu konu dün gece Habertürk ekranlarına taşındı.

Ebru Baki, Nagehan Alçı, Nihal Bengisu Karaca ve Sevilay Yılman’ın katıldığı HT Masa isimli programda Türkkan’ın küfretmesi konuşulurken İyi Parti’ye ve Meral Akşener’e yakınlığı ile tanınan gazeteci Sevilay Yılman, Lütfü Türkkan’a sahip çıktı.

Türkkan’ın çok kibar olduğunu belirtip bu kadar haber olmasını gereksiz bulduğunu söyleyen Yılman, programda şu ifadeleri kullandı;

“TAM BİR İSTANBUL BEYEFENDİSİ”

“Lütfü bey çok beyefendi bir insan. İyi bir insan, kibar bir insan. Tam bir İstanbul beyefendisidir çünkü. Öyle bir insandan beklemediğim bir reaksiyon. Özür diledi. Sayın Akşener’in isteği üzerine istifa etti. Şöyle bir laf vardır ‘Söz ağızdan çıkana kadar senindir, çıktıktan sonra herkesin.’ Orada öfkesine yenik düşmüş belli ki.

“SANKİ BAŞKA GÜNDEM YOK”

İki gündür medya 24 saat yayın yapıyor. Sanki memlekette başka gündem yok! Ya bu kadar da olmaz.”

Sevilay Yılman’dan şehit abisine küfreden Lütfü Türkkan’a destek VİDEO

Sevilay Yılman dan şehit abisine küfreden Lütfü Türkkan a destek #1

Sevilay Yılman dan şehit abisine küfreden Lütfü Türkkan a destek #2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir