Gerek akıllı telefonlar gerekse tabletlerin birçok açıdan her geçen gün daha da gelişmesi, bu cihazlarda oyun oynamayı epey keyifli hale getirdi.

Bir zamanlar sadece iletişim amaçlı kullanılan telefonlar, gelişen teknoloji sayesinde farklı amaçlar için de kullanılmaya başlandı. Bunlardan biri de hiç şüphesiz ki oyun oynamak. Hal böyle olunca da uygulama marketlerine her gün heyecan verici yüzlerce yeni  oyun ekleniyor.

Doğal bir süreç olarak da bunlar arasında seçim yapmak pek kolay değil. Bu düşünceden hareketle, iOS kullanıcılarının geçtiğimiz ay en çok indirdiği oyunları derledik. Şimdi sözü fazla uzatmadan sizleri  desteği ile hazırlamış olduğumuz “Şubat Ayının En Çok İndirilen iOS Oyunları” ile baş başa bırakalım.

ORC: Vengeance

ORC: Vengeance ile karanlık zindanlara girerek, tehlikeli ve kötü karakter olan Dark Lord’a karşı birbirinden zorlu savaşlara katılacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>