Taksim’de bir kadın, polis noktasındaki taksiciye küfür ettiİstanbul Taksim’de polis kontrol noktasında duran taksiciye küfür eden kadın, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.


Taksim'de bir kadın, polis noktasındaki taksiciye küfür etti

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 39 ilçede Yeditepe Huzur Denetimi gerçekleştirdi. Şüpheli araç ve kişilere yönelik gerçekleştirilen denetim noktalarından Taksim Meydanı’nda ilginç bir olay yaşandı.

DENETİMDE DURAN TAKSİCİYE KÜFÜR ETTİ

Polisin, bir taksiciyi durdurarak denetim yaptığı sırada, otomobille yoldan geçen bir kadın ‘yapıştır, yapıştır’ diye bağırarak,  küfür etti.  Bunun üzerine otomobilin peşinden koşan polis, aracı durdurarak kadını indirdi.

Taksim’de bir kadın, polis noktasındaki taksiciye küfür etti VİDEO

“POLİSE DEĞİL TAKSİCİYE KÜFÜR ETTİM “

Bir basın mensubunun, ‘polise neden küfür ettiniz’ şeklindeki sorusuna hakaretle karşılık veren kadın, şu ifadeleri kullandı:

“Siz yanlış anladınız beni. Ben polislere etmedim, siz salak mısınız ya? Şu an var ya geri zekalı, geri zekalı konuşuyorsunuz. Polislere ben niye küfredeyim arkadaşım, salak mısın? Ben polise niye küfredeyim. Taksiciye ettim.

“6 SAAT TAKSİ BEKLEDİM, KİŞİYE HAKARET ETMEDİM. KARAKTERSİZLER DEDİM”

Ben bugün 6 saat taksi bekledim. Ben 15 gündür İstanbul’da taksi problemi yaşıyorum. Kardeşim siz salak mısınız ya. Ben genel konuştum arkadaşlar. Kişinin şahsiyetine hakaret etmedim. Karaktersizler dedim, küfür mü ettim? Karaktersizler demek ne demek? Kişinin karakter bozukluğu demek. Sen 200 liralık yere 500 lira alıyorsan karaktersizsin arkadaşım. Tamam mı”

Taksim de bir kadın, polis noktasındaki taksiciye küfür etti #1

GÖZALTINA ALINDI

Gözaltına alınan kadın hakaret ettiği ve maske takmadığı için hakkında işlem yapılması için polis merkezine götürüldü.

Taksim de bir kadın, polis noktasındaki taksiciye küfür etti #2

Taksim de bir kadın, polis noktasındaki taksiciye küfür etti #3

Taksim de bir kadın, polis noktasındaki taksiciye küfür etti #4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir